Reklama dźwignią handlu ?? ... www.dreams-decor.pl

Minął kolejny tydzień, więc pora na przegląd naszej aktywności.

Jak już wspominałem we wcześniejszych postach rynek nie jest łatwy, a my nie jesteśmy miękcy (chyba tak to się pisze). Upór w dążeniu do celu stawia przed nami coraz to nowe wyzwania i dwa z nich są godne uwagi (tak nam się przynajmniej wydawało). Kiedy zgłosiła się do nas redaktorka opisująca kredowe farby w "Pani Domu" z propozycją opisu farb CADENCE nie posiadaliśmy się ze szczęścia. Nakład ponad 70 000 egzemplarzy zwiastował istne oblężenie sklepu, wyczyszczenie magazynu i braki w produktach. Oczekiwaliśmy więc na to z niecierpliwością i w końcu...
ukazało się:


Jakby szczęścia było mało, w sosnowieckim mercedesie z okazji dnia dziecka organizatorzy użyli farb i szablonów do malowania ubrań z naszego sklepiku internetowego:

Dzieciaki na prawdę miały wiele frajdy, a my oczywiście reklamę produktów CADENCE.

Uzbrojeni w zapasy i pełni entuzjazmu byliśmy gotowi na odparcie oblężenia naszego sklepu!!
Czekaliśmy i czekaliśmy, aż się doczekaliśmy...

Koła gospodyń wiejskich oraz chórki parafialne do których dotarła gazeta nie zareagowały jednak entuzjazmem i żadna pielgrzymka do nas nie dotarła. Sosnowiec również odpowiedział "ciszą" i w sumie do dzisiaj nic się nie zmieniło. Sprzedaż oczywiście powoli się odbudowuje po krachu w sklepie, ale bardziej dzięki stałym klientom (dziękuję, że jesteście) i poczcie pantoflowej.

Produkty nasze są najwyższej jakości i mam nadzieję, że wkrótce większość z Was się o tym przekona.

My nie składamy jednak broni lecz szykujemy się na natarcie w YouTube z kanałem "Zrób to sam", gdzie pokażemy Wam jak w prosty sposób przekształcić zwyczajne rzeczy w istne dzieła sztuki.

Chcę spróbować być konferansjerem tego kanału lecz moja żona twierdzi, że z taką facjatą to sobie mogę... ;-)  Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Oceńcie sami:


No i na koniec coś ze sklepu.

Koszulki termokurczliwe, które podbijają rynek niemiecki dostępne są również u nas:

Żeby zrobić takie cuda wystarczy tylko:
Folia:
http://dreams-decor.pl/magiczne-folie-termokurczliwe/
Zwykła butelka, lub nasze bombki:
http://dreams-decor.pl/produkty-akrylowe/
Do tego garnek z gorącą wodą i efekt gotowy:


Jeszcze przykładowy filmik z naszymi rękawami:
https://www.youtube.com/watch?v=fesBSj-39Ao

Tyle na dzisiaj.

Bolek

Komentarze